KAMENNÉ OBCHODY

CHEB - Ráj hraček (nádherné hračkářství, kde najdete i mou kosmetiku v malých i klasických baleních. A to přímo na Náměstí krále Jiřího z Poděbrad. U Nellky nakoupíte a vedle v bistru si dáte výborný oběd! O zmrzlině naproti ani nemluvím :))

PODĚBRADY - Na louce (velmi originální květinářství na adrese Fügnerova 458, ve kterém najdete věnce a kytice vázané přímo majitelkou Radkou. Od Florentine tam má Radka ze všeho trochu a navíc Radka kosmetiku aktivně používá, takže dokonce i skvěle poradí. A pak se vydáte na procházku kolem řeky a za náměstím si dejte oběd v Meetnici)

PLZEŇ - NON-TOXIC LIFE (v tomto překrásném krámku nenajdete žádnou kosmetiku, která by neprošla důkladným zkoumáním a testováním. Pokud se majitelce Petře něco jen trošku nezdá, produkt do prodeje nezařadí. Pokud jste fanoušci zcela čisté kosmetiky dle non-toxic standardů, tady nemůžete sáhnout vedle!)

BRNO - ANANASANA & friends concept store (nově otevřený obchod, který založila majitelka značky Ananasana. Mám velkou radost, že oslovila zrovna Florentine. Protože Ananasana je česká velmi úspěšná cool značka - zkuste jejich podprsenky, slibuji, že tohle nemá konkurenci! Prostě můžete nakoupit naprosto dokonalé lokální produkty na jednom místě!)

BRNO - Dotek Slunce (na adrese Jezuitská 11 se nachází krásný obchod s přírodní kosmetikou. Ale najdete tam i oblečení nebo doplňky do interiéru. Markéta produkty předem vždy testuje, takže můžete mít jistotu, že neprodává zajíce v pytli)

E-SHOPY 

ZDRAVÍ Z AFRIKY - moje srdcovka (od Anežky odebírám bambucké máslo v té nejlepší kvalitě. Je to firma, jakou jsem si mohla vysnít! Pokud hledáte čistá másla - bambucké, kakaové, cupuace a navíc v BIO kvalitě a NAVÍC jistotu, že za výrobu dělnící dostali dobře zaplaceno, jste zde správně. Na e-shopu najdete i mé produkty. A proč upozorňuji na tento e-shop, když mám svůj vlastní? Protože občas můžete narazit na produkty ve slevě)

SALONY

PRŮHONICE - Do krásy s Monikou (Monika nepoužívá pouze Florentine, ale také je součástí rituálů i má kosmetika. Doporučuji japonský rituál kobido. Již jsem k Monice poslala pár kamarádek, které to mají k ní kousek a vždy byly ohromně spokojené!)

BRNO - Schmikanec (nově otevřené kadeřnictví, kde občas najdete produkty s velmi výraznou slevou - Anička produkty občas bere na festivaly a když se neprodají tam, nabídne je ve Schmikanci ve slevě. A navíc spolu uvažujeme o limitce šampuku přímo pro tohle botanické kadeřnictví! To bude něco)

PLZEŇ - NON TOXIC BEAUTY (salón, který založila majitelka obchodu NON TOXIC LIFE Petra. Petra si vybírá produkty na procedury velmi pečlivě. Dlouho je testuje, prochází složení, na vše se zpětně ptá - kde se co vyrábí, jak tohle a tohle vzniká a až poté produkt zařadí do rituálů. V salónu pracují s CIAO BELLA a maskami MIRAFLORES a CHOCO)

KARLOVA STUDÁNKA - Masáže Sabina Pankratz (u Sabiny můžete některé produkty i zakoupit, mívá v několika kusech produkty na ukázku)

PRAHA SMÍCHOV - Salon Petry Štorkové (Petru najdete v salóně na adrese Na Celné 826 - pedikura, manikura, kosmetika. U Petry si můžete i objednat balíček a ona u mě vše zařídí. Pokud to k ní máte blízko, můžete si spojit nákup s procedurou)

Žádná položka