Cena
190 Kč

Kód produktu
P00023

Hmotnost
0.01 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Fialová s borůvkou
Fialová s borůvkou
Černá s bambusovým uhlím
Černá s bambusovým uhlím

ks

Konjaková houbička je skvělý pomocník při odličování, ale také při každodenní péči o pleť. Houbička pomáhá čistit pleť a póry, má hydratační a protizánětlivé účinky a detoxikuje pleť. Jedná se o nejjemnější a nejúčinnější materiál pro čištění všech typů pleti. Více

KONJAKOVÁ HOUBIČKA

Je původem z Asie a jedná se o čistě přírodní produkt získávaný z hlízy rostliny Amorphophallus konjac (konjak bramborový). Vyrovnává PH a pokožku hydratuje, má antibakteriální vlastnosti. Houbičky jsou jemnější než běžný peeling a pokožku nedráždí. Houbička je čistě přírodní, veganský a kompostovatelný produkt moderní přírodní kosmetiky.

Konjaková houbička je skvělý pomocník při odličování, ale také při každodenní péči o pleť. Houbička pomáhá čistit pleť a póry, má hydratační a protizánětlivé účinky a detoxikuje pleť. Jedná se o nejjemnější a nejúčinnější materiál pro čištění všech typů pleti. Přírodní konjaková vlákna v houbičce masírují pokožku a stimulují krevní oběh, tím dochází k detoxikaci a regeneraci kožních buněk. Díky konjakové houbě ušetříte spoustu jednorázových tampónů na odličování. 

Před použitím namočte do teplé vody - roztáhne se a bude měkká. Naneste na celý obličej vaši čistící kosmetiku. Doporučuji CIAO BELLA a trochu čistící pěny či jen teplé vody na houbičku. Promasírujeme jemnými krouživými pohyby. Poté houbičku opláchněte, vymačkejte jemně přebytečnou vodu /opatrně, aby se vám brzy nedrolila) a nechejte ji uschnout pověšenou. Na mastnostu z čistícího produktu můžete použít šetrné mýdlo a houbičku proláchnout. Pokud se o houbičku budete starat, vydrží vám přibližně 6-8 týdnů. Poté houbičku kompostujte. 

V naší nabídce máme houbičku černou a fialovou:

Černá – s přimícháním aktivního bambusového uhlí. V Koreji se houbičce, pro své blahodárné účinky, přezdívá ,,Černý diamant“. Uhlí se z bambusu získává tak, že bambus se ve vysokých teplotách spálí, vychladne a nadrtí na jemný prášek, který se smíchá s vodou a konjakovou moukou. Nebojte, uhlí v houbičce nebarví. Bambusové uhlí je vynikající přírodní čistící a detoxikační prostředek. Má silné detoxikační a antibakteriální účinky, proto je ideálním řešením pro mastnou pleť se sklonem k zánětům, tedy konkrétně pro mladou a dospívající pleť. Pomáhá odstraňovat přebytečný kožní maz z pokožky, čímž uvolňuje a hloubkově čistí póry. Černá houba pomáhá odstraňovat z pokožky toxiny, nečistoty a další škodlivé látky, takže je zdravější a silnější.

Fialová – s extraktem z borůvky. Borůvky jsou bohaté na ovocné kyseliny a vitamíny A, B a C. Kromě toho borůvky obsahují cenné minerální látky, jako je vápník a draslík. Borůvková konjaková houba je proto ideální k šetrnému odstranění starých kožních buněk, aby rychle zmizely reliéfní vrásky. Používejte houbičku pravidelně, abyste své pleti vrátili pružnost a svěžest. Antioxidační síla borůvek navíc zmírňuje podráždění pleti.

Houbičky pocházejí z firmy, kterou já osobně miluju! Zdraví z afriky (FARM.INC) záleží na farmářích - jejich podmínách k práci a platu, na tradičních metodách výroby a vše osobně kontrolují. Zde nikdy nedostanete houbičku, která se levně prodává na asijském trhu a pochází z neznámých podmínek!