Jak se projevuje stres na kvalitě naší pleti

Jak se projevuje stres na kvalitě naší pleti

Stres je nedílnou součástí moderního života a jeho dopady na naše tělo jsou dobře zdokumentované. Jedním z orgánů, který je stresem výrazně ovlivněn, je naše pokožka.


Co je to NELUPURE?

Co je to NELUPURE?

Proč je I'M DRAGON tak účinné sérum pro problematickou pleť? Pojďme se podívat na jednu ze stěžejních složek - patentovanou látku z lotosů. 


Ničí chemické filtry korálové útesy?

Ničí chemické filtry korálové útesy?

Jak je to s opalováky a s poškozováním mořských korálových útesů? Zase takové dogma to není - korálové útesy mnohem více ničí velké lodě a stavby. Zde vám však přidávám text ze studie, který shrnuje, proč bychom se měli zaměřit na složení našich opalováků. Udělejme alespoň to, co je v našich silách!


Astaxanthin

Astaxanthin

Dokonalý antioxidant, který má neuvěřitelné účinky? Ano, existuje!


Jak pečovat o pleť po nemoci

Jak pečovat o pleť po nemoci

Dostaly jste se z nepěkné virózy? Tak sláva! A teď se pojďme podívat na to, jak znovu obnovit, vyživit a regenerovat pleť. Také dostala zabrat.


Výzvy 2024

Výzvy 2024

Pokud mě sledujete na sociálních sítích, zaregistrovali jste výzvy na tento rok. Co tři dny vkládám novou výzvu, věnuji se novému tématu. S čím můžete letos začít? Co letos udělat jinak? 


Smutek vepsaný do tváře

Smutek vepsaný do tváře

Jak se bolest odráží v našich očích a jak ztrácíme krásu tím, že ztrácíme samy sebe... Aneb Zcela triviální recept na elixír věčné krásy


Chyby v péči o pleť

Chyby v péči o pleť

Jaké děláme nejčastější chyby při péči o pleť? Jaké máme zlozvyky? Co nám způsobují na pleti? A jak se jich nejlépe zbavit? 


PMS a vaše pleť

PMS a vaše pleť

Máte také ten pocit, že je to rok od roku horší? Copak jsme třeba ve dvaceti nebo dvaceti pěti řešily nějaké PMS? Možná jsme ani neměly představu o tom, jak funguje ženský cyklus, jaké skutečně jsme. Ale ve zralém věku, po porodech, to je teprve pořádná jízda!


Když nás trápí vrásky

Když nás trápí vrásky

Vrásky, nekonečné téma. Chceme se jich nadobro zbavit a dělat, že stárnutí neexistuje nebo o sebe nepečovat vůbec a stárnutí pleti tak urychlit? Pojďme si zvolit zlatou střední cestu: redukovat tvorbu vrásek a milovat svou pleť v jakémkoliv věku


Ceremoniální kakao

Ceremoniální kakao

Proč jsem zvolila do masky CHOCO ceremoniální kakao? Přečtěte si článek a zjistěte více o této jedinečné přísadě v mé kosmetice. 


Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika

Pár základních informací o přírodní kosmetice - jak ji poznáme a proč bychom ji měly používat


Tereza

Tereza

Vyrábím ručně kosmetiku Florentine a vkládám do ní kus své jedinečnosti. Kdo jsem?

Jmenuji se Tereza.


Ingredience

Ingredience

Informace o ingrediencích, které používám do svých výrobků.


Vše, co bystě měli vědět o opalovacích krémech

Vše, co bystě měli vědět o opalovacích krémech

Vzpomínky z dětství na dovolené u moře mám spojené s bolestí ze spálenin od slunce. První den jsem chodívala k moři ve dvoudílných plavkách, druhý v plavkách a triku, čtvrtý pak už i v kraťasech. Víc a víc jsem zahalovala červenou podrážděnou kůži a každou noc se snažila netrpět při jakémkoliv pohybu v posteli. 

__________________________________________________________________________________________________________

Neposílám ho často, ale stojí za to se k němu přihlásit:

Můj newsletter