Prošla jsem dvěma kurzy Bachových esencí, které jsou organizovány oficiálním The Bach Centre a vede je skvělá Martina Taubrová. Druhý stupěň je nejvyšší level vzdělání, kterého lze v České republice dosáhnout. 

Bachových esencí je 38 a vybíráme je pečlivě dle konkrétních emocí. Proto vždy před umícháním lahvičky probíhá konzultace. Člověk na sebe za svůj život nabaluje různé negativní emoce, které mu nejsou vlastní. Zakrývají jeho pravou podstatu a ztěžují život. Někdy přecházejí i do různých forem onemocnění těla. Koncept Bachových esencí je vytvořen tak, aby pomohl lidem vyléčit se doma z negativních vlivů na svou psychiku. Neexistují esence na kvalitní spánek, vztek nebo libido. Ale existují esence na emoce, které nám nedovolují kvalitně spát, vedou ke vzteku či nechuti k sexuálnímu životu. Každá lahvička je míchána pro konkrétního člověka a jediný mix, který doktor Bach schválil jako vhodný pro každého v náhle tíživé situaci, jsou krizové kapky. 

Bachovy esence jsou založeny na bylinných extraktech. Není v nich žádná magie, žádná ezoterika, jedná se o čistě přírodní produkty, které skutečně léčí. Netvoří se na nich závislost, takže pokud člověk již uzná, že emoce, se kterými bojoval, jej nadobro opustily, může kapky svobodně vysadit. Nemohou nikomu ublížit, ale pokud se zvolí nevhodné esence, které klient nepotřebuje, nebudou fungovat. Jsou vhodné pro děti i pro zvířata. 

Bachovy esence pomáhají lidem v těžkých životních situacích. Pomáhají zvládnout emoce a stres a nastolit opět klid a mír v duši. Doktor Bach věřil, že díky tomuto léčebnému konceptu se můžete dostat i z vážných nemocí. To si osobně nemyslím, ale rozhodně mohou Bachovy esence pomoci lidem, kteří by kvůli svým tísnivým stavům, depresím a strachům mohli onemocnět. Protože vše je jeden celek. 

Cena: konzultace (telefonicky či e-mailem) plus lahvička Bachových esencí na míru: 600 Kč

Každá další lahvička (bez konzultace): 300 Kč

Pro konzultaci volejte: 777577880

Pište: tereza@florentine-cosmetics.com

Žádná položka

Bachovy esence a předem namíchané směsi

Nekupujte předem namíchané směsi Bachových esencí. Nemusí fungovat. Jedinou namíchanou směsí, kterou sám doktor Bach považoval za univerzální pro všechny, je KRIZOVÁ ESENCE